Open Box WiFi Only Apple iPad Air 4th Gen 64GB Gold MYHA2LL/A
Open Box WiFi Only Apple iPad Air 4th Gen 64GB Gold MYHA2LL/A
PayMore Doraville
SKU:GA01-9196A-E2
Couldn't load pickup availability
Open Box WiFi Only Apple iPad Air 4th Gen 64GB Gold MYHA2LL/A
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Apple iPad |
| Brand | Apple |
| Model | iPad Air 4th Gen |
| MPN | MYHA2LL/A |
| Series | Apple iPad Air |
| Type | Tablet |
| Condition | Flawless |
| iOS Version | 26.0 |
| Screen Size | 10.9" |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Connectivity/Carrier | WiFi Only |
| Storage Size | 64GB |
| RAM | 4GB |
| Color | Gold |
| UPC | 190199777859 |
| Serial# | GG7F80DMQ19F |
| MFG Warranty? |
No
|
Cosmetic condition:
This tablet is brand new in its original packaging, and the seal was only removed to verify the contents. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
Functionality condition:
This tablet is brand new in its original packaging. The seal was removed only to confirm the contents.
Share

Unlock Instant Discounts with Your Trade-In!
Turn your old or even broken devices into immediate savings! When you trade in while shopping in-store, we'll apply the value of your trade-in directly to your purchase — helping you pay less today. It's the smartest way to upgrade, save money, and get more for what you love.